• با ما تماس بگیرید

    26292741 21 98+

  • ایمیل

    info@baranbaspar.com

  • تماس با ما
 انتخاب کاندوم درست و مناسب

انتخاب کاندوم درست و مناسب

 از کاندوم هایی که برای هر دو شما مناسب هستند استفاده کنید!

بسیاری از افراد نوع  محبوب خاص خود از کاندوم را دارند. برای برخی، احساس ایمنی ممکن است مهم باشد. برای دیگران، ممکن است چیزی نازک تر برای کمک به نزدیکتر شدن به شریک زندگی خود مهم باشد. در حالی که دیگران ممکن است  یک کاندوم دندونه ای یا خاردار را برای احساس اضافی دوست داشته باشند. ما ممکن است همگی کاندوم مورد علاقه خاص خودمان را داشته باشیم, اما امتحان کردن یک چیز جدید و تازه عالی است به طوری که همزمان احساس امنیت و بازداری از بیماری های مقاربتی ویا بارداری ناخواسته را دارید.

کاندوم های مختلف می توانند تجربه جنسی شما را به طور کامل تبدیل کنند: برای رابطه جنسی شدید, برای ایجاد احساسات اضافی،اجازه دادن به شما  برای احساس راحتی و آزاد,یا حرکت به سمت ارائه تجربیات جدید, تا شما را به عنوان یک زن و شوهربه هم نزدیک تر کند.البته شاید هم در مورد شما تمامی دلایل ذکر شده صدق کند.

“کاندوم های مختلف می توانند تجربه جنسی شما را به طور کامل تبدیل کنند.”

به خاطر داشته باشید چیزی که مرد پسند شماست ممکن است مورد پسند شریک جنسی شما نباشد.

کاندومها در اشکال ، نوع، ضخامت، عرض، مواد، بافت و روان کننده های مختلف روانه بازار میشوند,برای راهنمایی شما در اینجا ۴ نوع مختلف از کاندوم های موجود که شاید مناسب موقعیت شما باشد را توضیح داده ایم:

۱٫انرژی (پرتکاپو)

اگر شما احساس می کنید تمام شب را در حال سکس خواهید بود و یا شاید در یک مدت زمان کوتاه تر کل انرژی شب را مصرف میکنید ممکن است فکر کنید به یک احساس امنیت اضافه نیاز دارید.

درست است ! انتخاب کاندوم های توربو ایکس دریم ساخته شده از لاتکس که میتوانند حس طبیعی برخورد پوست به پوست را در شما ارتقا دهند وهچنین یک شب طولانی و ایمن را برای شما گارانتی کنند.

۲٫صمیمی(نزدیک ترشدن)

برای ایجاد احساس یک ارتباط عمیق و تماس واقعی شدید یک کاندوم نازک تر میتواند موثرتر باشد و تفاوت را اثبات کند.ایکس دریم کاندوم های بسیار نازک را برای همین منظور تولید میکند,کاندومی بسیار نازکتر با روان کننده بیشتر.این ویژگی ها کمک میکنند به حس همه ی حرکات,احساس کردن تمام لغزش ها و باعث ایجاد یک تجربه جدید و لذت بخش میشوند.

۳٫برانگیختگی(تحریک شده)

کاندوم های خاردار و دندانه ای میتوانند برای هر دو طرف حساسیتی اضافه کنند که باعث تحریک شدن در مناطق جدید به روشهای مهیجتری شود.خارها و دندانه های در شکل های مختلفی وجود دارند.

ایکس دریم کاندوم های خاردار فضایی (Alien) به منظور لذت چند برابر طراحی و تولید کرده است.

۴٫تجربی(آزمایشی)

تمام کاندوم های موجود در بازار همراه با مواد روان کننده هستند به این دلیل که عامل اصلی جلوگیری از پارگی و تکه شدن کاندوم میباشند و همچنین امکان حرکت همزمان به شما میدهند.

کاندوم سرد ایکس دریم با داشتن خارهای بسیار در محیط بیرونی کاندوم کمک به ارضای بانوان کرده و با داشتن ماده ی خنک کننده تجربه ای جدید و متفاوت را برای شما به ارمغان می آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

ArabicEnglishRussianPersian