26292758 - 26292704 - 26292741

درباره ما

شرکت تعاونی باران بسپار در سال 1388 فعالیت خود را به عنوان تولید کننده کاندوم با نام تجاری XDream در ایران آغاز نمود. از آنجایی که تولید محصول با کیفیت، متنوع و متناسب با نیاز ایرانی از همان ابتدا بزرگترین و مهم ترین دغدغه مدیران این شرکت بوده و هست، خطوط تولید و ماشین آلات با تکنولوژی روز آلمان در فضایی به وسعت 6000 مترمربع و در محیطی کاملا بهداشتی و عاری از هرگونه آلودگی (Clean Room Class 10000) نصب و راه اندازی گردید. در راستای تولید محصول با کیفیت و احترام به نیازهای مشتریان، خطوط تولید توسط مهندسین و کارشناسان خبره مالزیایی نصب و راه اندازی گردیده و از همان ابتدا با ظرفیت 75 میلیون قطعه در سال مطابق با استاندارد EN ISO 4074 شروع به کار نمود.

 

این شرکت در سال 1390 در تداوم امر تولید مطلوب و در راستای رفع نیاز داخلی به این محصول استراتژیک بهداشتی و جلوگیری از ورود محصولات بی کیفیت چینی به بازار داخلی، اقدام به نصب و راه اندازی خطوط جدید تولید نمود و همزمان با مکانیزه کردن تست و بسته بندی محصولات ظرفیت تولید خود را از 75 میلیون قطعه در سال به 150 میلیون قطعه افزایش داد. تکنولوژی جدید تست و بسته بندی اتوماتیک از دخالت نیروی انسانی در فرآیند تولید کاسته و در نهایت کیفیت و بهداشت محصولات را تضمین می کند.

 

اخذ گواهینامه های استاندارد مدیریت کیفیت ISO 13485/2003 و ISO 9001/2008 از شرکت BRS آمریکا در کمتر از سه ماه از شروع به تولید انبوه محصولات، استاندارد اتحادیه اروپا CE، پروانه ساخت وسیله پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین علامت استاندارد ملی ایران، نشان از عزم راسخ پرسنل شرکت در تولید محصول با کیفیت و مطابق با استاندارد جهانی دارد. این شرکت همچنین از اواخر سال 1388 به عنوان دومین تامین کننده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تایید صلاحیت شده و مفتخر است که تا به امروز نقش به سزایی در تامین نیاز وزارت بهداشت در سراسر کشور داشته است.

 

شرکت تعاونی باران بسپار در سال جاری با تولید و عرضه ی سری محصولات جدید Alien و افزودن سه محصول جدید به سری محصولات معمول XDream با هدف ارتقای تنوع محصولات و جذب رضایت هرچه بیشتر مشتریان گرامی، مجموعه ای گسترده و متنوع از این کالای بهداشتی را به مشتریان عزیز داخلی و خارجی عرضه کرده است.